Myslivecký spolek Příbor - Hájov

Myslivecký ples na Hájově

04.05.2016, Valentin Putala (Myslivecký spolek Příbor - Hájov) 

 

Myslivecký spolek PŘÍBOR-HÁJOV uspořádal dne 27. 2. 2016 tradiční letos již XVI. myslivecký ples v kulturním domě na Hájově. Ples byl zahájen v 19,00 hod. loveckými fanfárami podle mysliveckých tradicí a zvyklostí. Pro účastníky plesu, kterého se zúčastnilo 110 občanů z Hájova, Příbora a okolních obcí, dokonce i ze Slovenska, byla připravena bohatá slosovatelná sbírka a kvalitní občerstvení v podobě mysliveckých specialit ze srnčí a kančí zvěřiny. Při losování sbírky návštěvníci plesu obdrželi zvěřinu v podobě bažantů, zajíců, divokých kachen, dančí kýty, malého divočáka, srnčího kusu a spoustu dalších věcných cen, kterými do sbírky přispěli místní podnikatelé a další sponzoři.

     Podle hodnocení účastníků plesu tito byli s průběhem a organizací plesu velmi spokojeni, při hudbě k tanci i poslechu se dobře bavili a projevili zájem účastnit se plesu i v příštím roce. Proto také byl ples ukončen až před třetí hodinou ranní. Snad jedinou „vadou na kráse“ byla malá kapacita sálu v kulturním domu, protože zájemců o účast na plese bylo daleko více než míst v sále.

     Myslivecký spolek PŘÍBOR-HÁJOV tímto velmi děkuje Městu Příbor za finanční pomoc formou grantu na tuto akci, protože bez této finanční pomoci by myslivci nemohli ples uskutečnit v takovém rozsahu, jak si návštěvníci plesu zaslouží.

Vstup do administrace